Muzyczna uczta z Wojciechem Pilichowskim!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość!

Już 21 września w ramach festiwalu Żywiec miasto zmySŁÓW zapraszamy na KONCERT legendarnego Wojciecha Pilichowskiego oraz jego zespołu Wojciech Pilichowski Band.
Gdzie: Sala Koncertowa Szkoły Muzycznej, Żywiec, ul. Sienkiewicza 19
Kiedy: 21 września (sobota) o godzinie 18:00
Wstęp wolny!

Ale to nie wszystko! Dzień wcześniej, 20 września, odbędą się WARSZTATY z mistrzem Wojtkiem i jego zespołem. Podczas warsztatów zajmiemy się: przygotowaniem instrumentów, doborem składu, formami ćwiczeń, pracą nad nagraniami, wymogami sceny koncertowej, wydawnictwami i promocją.
Wspólnie omówimy podstawowe zagadnienia muzyczne i rozwiniemy je do poziomu profesjonalnego! Zapraszamy do zapisów.

O Wojciechu Pilichowskim: To jeden z najwybitniejszych basistów, kompozytorów i producentów muzycznych w Polsce! Z ponad 25-letnim doświadczeniem na scenie, artysta nagrał aż 20 solowych albumów, a jego płyty sprzedały się w ponad 100.000 egzemplarzach. Wojtek koncertował na najważniejszych festiwalach na świecie i był wielokrotnie nagradzany jako najlepszy polski basista!

Nie przegapcie takiej okazji! Zarezerwujcie sobie ten termin i dołączcie do nas na niesamowitą podróż muzyczną z Wojtkiem Pilichowskim!