Piotr Haczek: Spotkanie z Mistrzem Świata - Ambasador Żywca inspiruje do sportowych marzeń

Żywiecka Biblioteka Samorządowa stanie się areną wyjątkowego wydarzenia w ramach inicjatywy "Jestem ambasadorem Żywca" realizowanej w ramach projektu „Smart Żywiec – (r)ewolucja”. W dniu 20 grudnia 2023 roku o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie, które ma na celu nie tylko promowanie sportu, ale także wzmocnienie lokalnej dumy. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Piotr Haczek, urodzony w Żywcu mistrz świata w biegu na 400 metrów i dwukrotny olimpijczyk.

To niepowtarzalna okazja dla mieszkańców miasta i okolic, aby osobiście spotkać się z mistrzem, który zdobył międzynarodowy rozgłos w lekkoatletyce. Piotr Haczek podzieli się swoimi doświadczeniami, opowie o drodze do sukcesu i zainspiruje wszystkich obecnych do podążania za własnymi marzeniami sportowymi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, co stanowi świetną okazję do bezpośredniego dialogu z ze sportowcem. To nie tylko możliwość zadawania pytań, ale także szansa na zrozumienie tajników sukcesu i zyskanie motywacji do własnych sportowych dążeń. Wydarzenie to przyciągnie zarówno miłośników sportu, jak i tych, którzy chcą poznać osobę, która z dumą reprezentuje swoje miasto na arenie światowej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym inspirującym spotkaniu, które obiecuje być niezapomnianym przeżyciem dla każdego, kto ceni lokalne talenty i pasję do sportu.

FOTO
fot. FOTO

    Make by : MyWebFactory