Prezes stowarzyszenia Żywiec miasto zmySŁÓW, zaangażowana w projekt Smart Żywiec (r)ewolucja
W ostatnich dniach miały miejsce dwa spotkania sądu konkursowego dotyczące przygotowania w Żywcu murali tematycznych, w ramach realizacji projektu Smart Żywiec (r)ewolucja. Prezes stowarzyszenia Żywiec miasto zmySŁÓW, Kornelia Gąsiorek, wzięła udział w obu spotkaniach, aby wspólnie z innymi członkami jury wybrać wykonawców, którzy odpowiednio wykorzystają przestrzeń miasta i stworzą wyjątkowe dzieła sztuki

W ostatnich dniach miały miejsce dwa spotkania sądu konkursowego dotyczące przygotowania w Żywcu murali tematycznych, w ramach realizacji projektu Smart Żywiec (r)ewolucja. Prezes stowarzyszenia Żywiec miasto zmySŁÓW, Kornelia Gąsiorek, wzięła udział w obu spotkaniach, aby wspólnie z innymi członkami jury wybrać wykonawców, którzy odpowiednio wykorzystają przestrzeń miasta i stworzą wyjątkowe dzieła sztuki.

Podczas drugiego spotkania, które odbyło się 20 marca 2023 roku, zostali wybrani wykonawcy, którzy będą mieli okazję namalować 5 pięknych murali w Żywcu. Prace rozpoczną się już wkrótce, a mieszkańcy będą mieli okazję podziwiać nowe, inspirujące obrazy na ulicach swojego miasta.

Stowarzyszenie Żywiec miasto zmySŁÓW nie tylko wspiera artystów w realizacji swoich projektów, ale także angażuje się w działania społeczne. W ramach projektu Smart Żywiec (r)ewolucja, stowarzyszenie zobowiązało się do organizacji nieodpłatnych warsztatów dla dzieci i młodzieży, które pozwolą im rozwijać swoje talenty i pasje.

Dzięki zaangażowaniu prezes Kornelii Gąsiorek oraz całego stowarzyszenia Żywiec miasto zmySŁÓW, mieszkańcy Żywca mogą cieszyć się nie tylko pięknymi muralami, ale także aktywnościami społecznymi, które budują silniejszą społeczność i kreatywną przestrzeń miejską. Życzymy wszystkim artystom powodzenia w tworzeniu nowych dzieł sztuki, a mieszkańcom ogromnej radości z ich obecności w codziennym życiu!