Żywiec miasto zmySŁÓW partnerem projektu Smart Żywiec (r)ewolucja

Miło nam poinformować, że stowarzyszenie Żywiec miasto zmySŁÓW zostało partnerem niefinansowym Miasta Żywiec w projekcie „Smart Żywiec (r)ewolucja”, gdzie jednym z celów jest stworzenie murali w przestrzeni miejskich. Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyczyni się do poprawy estetyki miasta i stworzy nowe, inspirujące miejsca dla mieszkańców i turystów.

Cieszymy się, jesteśmy częścią tego innowacyjnego projektu, który łączy sztukę uliczną z technologią, aby stworzyć unikalne i interaktywne dzieła sztuki. Wierzymy, że murale będą nie tylko ozdobą, ale także miejscem, które przyciągnie uwagę i zachęci do refleksji nad historią naszego pięknego miasta.

Dziękujemy za zaufanie i możliwość uczestnictwa w tym ekscytującym przedsięwzięciu. Liczymy na owocną współpracę i wiarę w to, że razem stworzymy coś naprawdę wyjątkowego dla naszego pięknego miasta.

Czekamy z niecierpliwością na rozwój projektu i na to, co niesie przyszłość dla Smart Żywiec (r)ewolucja.) #SmartŻywiec #MuraleMiejskie #SztukaUlubnia #Współpraca #MiastoŻywiec #ZmySŁÓW.